Podujatia a výstavy

AGROSALÓN 2015

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

       Koniec mesiaca marec sa tentokrát niesol v znamení prezentácie Agrotrade Group spolu s firmou Austrodiesel na medzinárodnom poľnohospodárskom veľtrhu Agrosalón, ktorý sa konal v dňoch od 25. do 28. marca 2015 na výstavisku Agrokomplex v Nitre. Tento veľtrh je už 5. v poradí a koná sa s dvojročnou periodicitou v priaznivom termíne – vždy pred začiatkom hlavných sezónnych prác v poľnohospodárstve. Veľtrh poskytuje stabilné zázemie pre odborníkov v danom odvetví, predstavuje novinky a inovácie v technológiách, technike a mechanizácii a v neposlednom rade ponúka priestor na uzatváranie úspešných obchodov. Tento rok sa veľtrhu zúčastnilo 150 vystavovateľov zo Slovenska i susedných krajín na celkovej ploche 25 tis. m2 a viac ako 190 tis. návštevníkov.

 

„Agrosalón ponúka pre poľnohospodára tú správnu príležitosť vybrať si v predsezónnom termíne vhodnú techniku pre svoju každodennú prácu.“

       

       Tento rok sme sa viac zamerali na značky MF, Trioliet, Tecnoma, Caterpillar, Weidemann, Väderstad, Hatzenbichler, Samson, Rauch a našu najmladšiu značku Isuzu D-Max.

K dispozícii sme mali 460 m2 výstavnej plochy v hale F a 200 m2 na voľnej ploche, rozdelených do 4 stanovíšť. Najväčší úspech zaznamenali vystavené vozidlá ISUZU D-Max v špeciálnej výbave – Poľovník a Servis, ktoré boli vystavené hneď za vstupnou bránou.

Priebeh podujatia

       Slávnostne výstava Agrosalón otvorila svoje brány v stredu 25.3.2015. 5. ročník veľtrhu Agrosalón bol obohatený o odborné podujatia, ktoré odrážajú najaktuálnejšie témy mechanizácie, technológií a ekonomického hospodárenia v poľnohospodárskom priemysle. Pre návštevníkov bola najlákavejšia odborná konferencia AGROBIZNIS, kde boli prezentované aktuálne otázky Programu rozvoja vidieka 2014-2020.

       Najdôležitejšiu úlohu počas týchto štyroch dní majú naši obchodní zástupcovia, ktorý podávajú informácie záujemcom ohľadne strojov. Pokiaľ mal niekto vážny záujem o naše stroje a produkty na odbornú debatu dal priestor aj náš spoločný stánok s firmou Austrodiesel, kde bolo zabezpečené občerstvenie. V priestore pred stánkom boli vystavené mnohé novinky i stálice v našom portfóliu, tam si záujemcovia mohli tieto stroje priamo pozrieť a nasadnúť do nich. Spomeniem niektoré konkrétne za značku MF to boli traktory 3640F, 5611, 6614, 7626 a 8737. Kombajn MF 7370 Beta a pásový traktor Challenger 875E. Podarilo sa nám uzatvoriť aj konkrétne obchody a získať mnoho nových kontaktov pre našich obchoďákov, ktorí môžu začať pracovať na ďalších obchodoch.