Podujatia a výstavy

Celoslovenské dni poľa - Dvory nad Žitavou 2015

       V dňoch 2.-3.6.2015 sa vo Dvoroch nad Žitavou konal už 4.ročník poľnohospodárskej výstavy Celoslovenské dni poľa. Návštevníci si mohli pozrieť pokusné políčka s odrodami poľnohospodárskych plodín, najmodernejšie stroje a inovatívne technologické novinky z oblasti poľnohospodárstva, rozrastajúcu sa výstavu hospodárskych zvierat a rôzne sprievodné podujatia. Počasie prialo účastníkom podujatia, a tak mohli vystavovatelia prezentovať svoje pokusné políčka a moderné stroje v plnej paráde pred širokou verejnosťou, ktorá svojou účasťou ani na 4. ročníku nesklamala. Treba vyzdvihnúť množstvo odvedenej práce a úsilie organizátorov, ktorým sa aj tento rok podarilo zorganizovať toto veľkolepé dvojdňové podujatie. Hlavnými organizátormi boli aj tento rok Profi Press a týždenník Roľnícke noviny.

       4. ročník Celoslovenských dní poľa slávnostne otvoril predseda parlamentu Ing. Peter Pellegrini a minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Ľubomír Jahnátek, ktorí poctili svojou účasťou toto veľkolepé podujatie. Na ďalší deň pricestoval aj predseda vlády Róbert Fico, ktorý vyzdvihol zvláštnosť výstavy, ktorá potrebuje dlhodobé plánovanie hlavne z dôvodu sejby živých porastov aby mohli byť prezentované jednotlivé pokusné políčka priamo na výstave, ďalej poznamenal aj dôležitosť farmárčenia a poľnohospodárskej výroby na vidieku.

       Naša spoločnosť sa na tejto výstave zúčastnila už po štvrtý krát, podujatie ponúka skvelý priestor na prezentovanie nášho portfólia v príjemnom a tradičnom poľnom prostredí. Atraktivita a vysoká profesionálna úroveň podujatia sa každým rokom odzrkadľuje aj na počte návštevníkov. Na záver by sme sa chceli aj my - Team AGROTRADE GROUP poďakovať organizátorom, že nám poskytli priestor na prezentáciu našej spoločnosti, dúfame že sa vidíme opäť na budúcom ročníku...

krone-logo-01.png
logo-messer_new.png
Zaslaw.png
Arcusin_logo-01.png
AGROTRADE GROUP spol. s r.o.

Šafárikova 124, 048 01 Rožňava

tel.: 058/788 08 00, fax: 058/788 08 06

e-mail: agrotradegroup@agrotradegroup.sk

Created & designed by: barel48, Tomas Nemeth