Odporúčanie od nášho zákazníka 51/2021

52-tyzden-3-smaller.jpg
Ing. Michal Švábik
Predseda SúcPsK
pobočka Vranov nad Topľou
Odporúčanie na orezávaciu pílu ELKAER rady HS 2300

Stroj sme mali možnosť vidieť v reálnej prevádzke ešte minulého roku. A dôvod nákupu? Potrebovali sme stroj, s ktorým by sme mohli efektívne orezávať konáre okolo ciest. Podmienka bola vyššie využitie teleskopického nakladača aj v letných mesiacoch, ako aj zefektívnenie údržby krajníc okolo ciest bez potreby väčšieho počtu pracovníkov.

V regióne máme množstvo cestných úsekov, ktoré lemujú vysoké lesné porasty. Odstraňovanie prevísajúcich konárov je preto neustály boj.

Mali sme určité predstavy, ktoré sme konzultovali s obchodným zástupcom firmy Agrotrade Group Rožňava, ktorý nám odporučil túto značku.

konateľ
AT NAWARO

Rozhodovala schopnosť prerezať vetvy hrúbky cez 20 centimetrov, jednoduchá obsluha, nastavenie rezu v rôznych smeroch a v neposlednom rade bezpečnosť.

So strojom sa pracuje dobre, obsluha má vďaka 7-metrovému výsuvu ramena teleskopického manipulára JCB prehľad a odstup od rezaného materiálu. Kompletné celé ovládanie stroja je z kabíny manipulátora. Prínosy sú jednoznačne veľké. Zrýchlenie orezávania, potreba jednej obsluhy a jedného stroja.

Niekedy sme konáre orezávali z plošiny, kde hrozilo nebezpečenstvo úrazu. Teraz naši pracovníci nemusia orezávať konáre vo výške, ale materiál už spracujú na zemi.

So strojom sme veľmi spokojní, uľahčil a zefektívnil nám prácu.

Vyjadrenie produktového manažéra AGROTRADE GROUP Maroša Keselicu 

za komunál

Dánsky výrobca Elkaear pôsobí na trhu už viac ako 25 rokov. Portfólium tejto značky je zamerané výlučne na prídavné zariadenia k orezávaniu, úprave stromov a krovín. Za svoju existenciu si vďaka vlastnému vývoju zabezpečili viacero jedinečných technických riešení. Spomeniem napríklad predsadené uloženie kotúčov orezávacích píl, istenie proti preťaženiu, nárazové poistky a podobne. Vďaka týmto riešeniam vie naša spoločnosť ponúknuť široký a kvalitný sortiment prídavných orezávacích zariadení, plne kompatibilnými s teleskopickými nakladačmi JCB.

Pre viac informácií kontaktujte nášho produktového manažéra:

Maroš Keselica
Produktový manažér 
AGROTRADE GROUP
Tel.: +421 905 497 434

Ďalšie informácie a multimédiá

qr-jcb-2.jpg
grafika-kalendar-51-tyzden.jpg