top of page

AGROKOMPLEX 2016

Aký bol Agrokomplex 2016?

Záver posledného týždňa bol u nás nabitý - aj my s Farmfoods sme sa totiž zúčastnili medzinárodnej výstavy Agrokomplex 2016 v Nitre. Od štvrtka ste nás tak mohli nájsť v priestoroch nitrianskeho Výstaviska aj s našimi predajnými stánkami.

Okrem nich sme však pre návštevníkov mali pripravené aj vystúpenia kapiel či tanečných súborov. Aký bol teda Agrokomplex 2016?


Po dvoch rokoch znovu na AGROKOMPLEXE


Po dvoch rokoch sme sa opäť rozhodli zúčastniť sa na AGROKOMPLEXE 2016. Návštevníci podujatia si mohli prezrieť výstavu poľnohospodárskej techniky z nášho portfólia v pavilóne M5. Vystavovali sme nielen najnovšie stroje, ale samozrejme aj tie, ktoré by mohli zaujať našich hostí a zákazníkov. Výstava poľnohospodárskej techniky pozostávala z 50 strojov. Širokej verejnosti sme predstavili svetové značky ako MASSEY FERGUSON, VÄDERSTAD, TECNOMA, PÖTTINGER, WEIDEMANN, RAUCH a ďalšie. Pre návštevníkov bol najzaujímavejší pásový traktor CHALLENGER, a to nielen vďaka svojej veľkosti, ale aj kvôli dizajnu a výkonu. Veľkej obľube sa tešili aj traktory MASSEY FERGUSON rady 8700 či 5700.


4 dni plné kvalitných a výnimočných dobrôt


Pavilónom M5 sa v priebehu uplynulých štyroch dní šírili lákavé vône našich mäsových špecialít. Hlavným našim cieľom na akcii totiž bolo predstaviť ponuku kvalitných prírodných výrobkov Farmfoods. V našich stánkoch ste si mohli jednotlivé produkty zakúpiť, ale takisto ste sa mohli dozvedieť viaceré tipy a triky pre vašu kuchyňu. Paštéty na hrianky, Rib Eye steak, sušené stehno Mangadurca, jahňacie a hovädzie klobásy či Charolais sušené hovädzie carpaccio - mnohé z našich výrobkov boli predstavené kuchárom zo školy varenia Chefparade, ktorý takisto ukázal, ako pripraviť skvelé chuťovky podľa rôznych receptov. Pod taktovkou majstra remesla sme tak mohli vidieť prípravu steakov prepečených z obidvoch strán, sous vide podliaty vínom alebo postup na to, ako správne opekať burger. Nechýbali ani tipy na prílohy k jednotlivým jedlám. Kuchár nám predviedol, ako sa pripravuje horčicová omáčka, ktorá sa často podáva k steakom. No podľa jeho vlastných slov, “ak je mäso kvalitné, netreba k nemu prílohu”. O kvalite našej ponuky ste sa mohli presvedčiť aj počas ochutnávky jedál.


Lákavý sprievodný program a súťaž pre každého


Program, ktorý sme pre vás na Agrokomplex pripravili, však nebol len o jedle. Svojimi vystúpeniami ho spestrili kapely Slovak Tango a Stevie Heart, ako aj mažoretky Siluet Bratislava, pole dance Allegra a folklórne duo Vesna. Kultúrny program doplnila aj prehliadka nášho predajného sortimentu poľnohospodárskych strojov od AGROTRADE GROUP.

Na svoje si prišli aj súťaženiachtiví. Na podujatí sme mali pripravenú súťaž, prostredníctvom ktorej ste mohli získať zľavu na nákup našich výrobkov a víťaza vyžrebujeme čoskoro. Ako vidíte, navštíviť nás na podobnej akcii sa naozaj oplatí :).

Z tohtoročného Agrokomplexu si odnášame veľa zážitkov a dojmov. Ak ste nás navštívili, veríme, že sa vám náš program páčil, a že ste si pochutili na našich špecialitách. Výrobky Farmfoods však budete môcť ochutnať aj na ďalších akciách - o nich vás budeme informovať aj na našom webe. Tešíme sa na vás!

Comments


bottom of page