top of page

Agrosalón 2015

Koniec mesiaca marec sa tentokrát niesol v znamení prezentácie Agrotrade Group spolu s firmou Austrodiesel na medzinárodnom poľnohospodárskom veľtrhu Agrosalón, ktorý sa konal v dňoch od 25. do 28. marca 2015 na výstavisku Agrokomplex v Nitre. Tento veľtrh je už 5. v poradí a koná sa s dvojročnou periodicitou v priaznivom termíne – vždy pred začiatkom hlavných sezónnych prác v poľnohospodárstve. Veľtrh poskytuje stabilné zázemie pre odborníkov v danom odvetví, predstavuje novinky a inovácie v technológiách, technike a mechanizácii a v neposlednom rade ponúka priestor na uzatváranie úspešných obchodov. Tento rok sa veľtrhu zúčastnilo 150 vystavovateľov zo Slovenska i susedných krajín na celkovej ploche 25 tis. m2 a viac ako 190 tis. návštevníkov.

„Agrosalón ponúka pre poľnohospodára tú správnu príležitosť vybrať si v predsezónnom termíne vhodnú techniku pre svoju každodennú prácu.“

Tento rok sme sa viac zamerali na značky MF, Trioliet, Tecnoma, Caterpillar, Weidemann, Väderstad, Hatzenbichler, Samson, Rauch a našu najmladšiu značku Isuzu D-Max.

K dispozícii sme mali 460 m2 výstavnej plochy v hale F a 200 m2 na voľnej ploche, rozdelených do 4 stanovíšť. Najväčší úspech zaznamenali vystavené vozidlá ISUZU D-Max v špeciálnej výbave – Poľovník a Servis, ktoré boli vystavené hneď za vstupnou bránou.

Priebeh podujatia


Slávnostne výstava Agrosalón otvorila svoje brány v stredu 25.3.2015. 5. ročník veľtrhu Agrosalón bol obohatený o odborné podujatia, ktoré odrážajú najaktuálnejšie témy mechanizácie, technológií a ekonomického hospodárenia v poľnohospodárskom priemysle. Pre návštevníkov bola najlákavejšia odborná konferencia AGROBIZNIS, kde boli prezentované aktuálne otázky Programu rozvoja vidieka 2014-2020.


Najdôležitejšiu úlohu počas týchto štyroch dní majú naši obchodní zástupcovia, ktorý podávajú informácie záujemcom ohľadne strojov. Pokiaľ mal niekto vážny záujem o naše stroje a produkty na odbornú debatu dal priestor aj náš spoločný stánok s firmou Austrodiesel, kde bolo zabezpečené občerstvenie. V priestore pred stánkom boli vystavené mnohé novinky i stálice v našom portfóliu, tam si záujemcovia mohli tieto stroje priamo pozrieť a nasadnúť do nich. Spomeniem niektoré konkrétne za značku MF to boli traktory 3640F, 5611, 6614, 7626 a 8737. Kombajn MF 7370 Beta a pásový traktor Challenger 875E. Podarilo sa nám uzatvoriť aj konkrétne obchody a získať mnoho nových kontaktov pre našich obchoďákov, ktorí môžu začať pracovať na ďalších obchodoch.
Comentarios


bottom of page