top of page

Agrotrade FARMSHOW 2014 v Rišňovciach

AGROTRADE FARMSHOW 2014 sme pre Vás pripravili na našom novo zrekonštruovanom servisno-predajnom stredisku v Rišňovciach v dňoch 21. a 22.8.2014. Svojím nabitým programom sa táto akcia zaradila medzi najväčšie odborné, spoločenské a kultúrne podujatia v poľnohospodárskom segmente na Slovensku.

Základnou myšlienkou FARMSHOW bolo predstaviť našim cteným hosťom celkové portfólio spoločnosti AGROTRADE GROUP v domácich podmienkach. Stály program zahŕňal výstavu vyše 130 strojov od 18 výrobcov z celého sveta, poľné ukážky strojov a technologických liniek, ukážky vlastných šľachtiteľských chovov plemien Charolais a Zošľachtená valaška, prehliadku servisného strediska s prezentáciou diagnostických prác, logistiky a skladov ND, a v neposlednom rade predstavenie noviniek zo sveta poľnohospodárskej techniky na Slovensku (AT Vápnar, Väderstad Carrier XL, Sauerburger Albatros, Massey Ferguson rady 6600).

Pre odbornú verejnosť bol pripravený zaujímavý program s prednáškami a diskusiami na aktuálne témy týkajúce sa moderných technológií z portfólia AT. Ich cieľom bolo informovať o progresívnych trendoch v poľnohospodárstve a ukázať možnosti využívania týchto poznatkov v praxi pre zefektívňovanie výroby pod heslom zvyšovania výnosov a kvality odvedenej práce pri súčasnom znižovaní nákladov. Odborné témy sa týkali problematiky vápnenia, GPS technológií, osív, manažérskeho systému ITINERIS, najmodernejších prvkov na poľnohospodárskej technike z portfólia AT, listovej a bakteriálnej výživy rastlín a dopravných a logistických systémoch v poľnohospodárstve. Sériu prednášok zakončila obidva dni návšteva múzea M.I. Kutuzova v Rišňovciach.

Odborný program spestrili svojimi vystúpeniami hudobné skupiny „JAKO KEDY“ a „DPH“, krásne a talentované tanečnice zo skupín „FEMINA FORTIS“ a „CHIQUI Pole Dance“ zaujali nejedného zvedavého návštevníka, no a o rozdávanie radosti a smiechu počas celých dvoch dní sa postarali moderátori a zabávači K+M alias „KAJZER a MELUŠ“.

Popri tak bohatom odbornom a kultúrnom programe sme mali pre tých najaktívnejších a najneposednejších pripravené ešte aj súťaže zručností, do ktorých sa mohol zapojiť každý. Pri súťaži v ručnom dojení kravy si viacerí účastníci zaspomínali na staré dobré časy. Svoju ostrú mušku a bystrý zrak si mohli návštevníci otestovať na poľovníckom streleckom simulátore. V sedliackom päťboji si zase hostia mali možnosť vyskúšať svoju „sedliacku všestrannosť“ v piatich krátkych, nevšedných a zábavných disciplínach. Adrenalín a boj s časom zažívali aj prihlásený strojníci v súťaži s manipulátorom CATERPILLAR, kde sa okrem dokazovania zručností mali možnosť aj sami zdokonaliť v ovládaní príslušného stroja.

Zručnejší súťažiaci boli odmeňovaní priebežne po absolvovaní jednotlivých disciplín, no predovšetkým boli všetci zapojení súťažiaci zaradení do losovania o atraktívnu tombolu. Svojich súčasných aj budúcich klientov sme už tradične pohostili gurmánskymi špecialitami pripravenými zo surovín prednostne z našich fariem, s ktorými sa v budúcnosti bude stretávať aj široká verejnosť po zvládnutí našich plánov v oblasti predaja farmárskych potravinárskych výrobkov.

Podujatie AGROTRADE FARMSHOW navštívilo za dva dni viac ako 1200 účastníkov. Pozitívne odozvy odzneli ako zo strany návštevníkov, tak aj zo strany našich partnerov a účinkujúcich. Spokojní s týmto podujatím sme aj my, tím AGROTRADE GROUP, keď vidíme ako naša práca a úsilie prinášajú ľuďom radosť, úsmev na tvári a príjemne strávený čas v našej spoločnosti. Za hojnú účasť môžeme poďakovať aj počasiu, ktoré nám výnimočne počas oboch dní skutočne prialo a na takúto akciu bolo ako stvorené. Návštevou FARMSHOW zažili návštevníci nielen príjemný deň s množstvom zábavy a kulinárskych špecialít v priateľskom prostredí, ale mali možnosť získať aj množstvo odborných informácií pre svoje budúce podnikanie.

Ďakujeme za účasť a tešíme sa na Vás opäť na niektorom z našich podujatí.


Tím AGROTRADE GROUP
Comments


bottom of page