top of page

Agrotrade FARMSHOW 2015 v Dubníku

Vedenie spoločnosti AGROTRADE GROUP sa rozhodlo dňa 31.3.2015 zorganizovať už v poradí 2. podujatie s názvom AGROTRADE FARMSHOW. Dejiskom podujatia sa stali priestory jednej z našich dcérskych spoločností na západnom Slovensku – AT DUNAJ Dubník.

Podujatie bolo organizačne dobre zvládnuté, program prebiehal podľa vopred stanoveného harmonogramu. Dokazujú to aj naše dlhoročné skúsenosti s organizáciou podobne veľkých akcií. Akcia odštartovala o 9:00 hodine ráno. Napriek nepriaznivému počasiu nás navštívilo vyše 200 hostí z rôznych kútov Slovenska, čomu sme sa naozaj potešili. Pre návštevníkov boli pripravené raňajky v podobe rôznych pomazánok, párok a samozrejme všetci si mohli pochutnať aj na vynikajúcom tataráku. Po raňajkách sme pokračovali odborným programom. Hlavným zameraním podujatia bola prezentácia poľnohospodárskych strojov z portfólia AT. Zvláštna pozornosť bola venovaná cisternám a rozhadzovačom maštaľného hnoja SAMSON a sejačkám VÄDERSTAD. Okrem týchto strojov sme sa podrobne venovali aj samochodným kŕmnym strojom a kŕmnym vozom TRIOLIET, ktoré sme predstavili priamo aj v praxi pri nakladaní a následnom kŕmení HD kŕmnou zmesou v maštali. Tieto stroje sa tešili veľkej obľube zo strany našich hostí. Pripravené boli aj stanovištia s odborníkmi na aplikáciu listových a bakteriálnych hnojív, na GPS navigácie a Itineris, na stavebné projekty HV hál, maštalí a bioplynových staníc. Po predvádzaní strojov bolo k dispozícii kotlíkové menu v podobe rôznych gulášov a losovala sa tombola o hodnotné ceny. Neskôr sa hostia presunuli do miestnosti pripravenej na odbornú prezentáciu, ktorú viedli Ing. Milan Semančík – predseda SPPK a Ing. Róbert Németh – konateľ spoločnosti AGROTRADE GROUP spol. s r.o.. Prítomní sa mohli dozvedieť najaktuálnejšie informácie týkajúce sa PRV 2014-2020. Podujatie FARMSHOW navštívil aj Ing. Martin Calek, PhD. v zastúpení Združenia Agropodnikateľov Slovenska (ZAS), ktorý poskytol priestor na diskusiu týkajúcu sa nového programovacieho obdobia 2014-2020. Po ukončení odborného programu si počas poobedňajších hodinách návštevníci mohli pochutnať na steakoch, burgroch, klobásach a jahňatách z vlastnej produkcie AT. V príjemnej atmosfére a pri živej hudbe skupiny Whatever bola pripravená ochutnávka syrov z rôznych krajín a vín zo strekovskej oblasti.


Na záver by sme sa chceli v mene celého organizačného týmu AGROTRADE FARMSHOW poďakovať našim hosťom, ktorí nás potešili svojou prítomnosťou aj napriek zlému počasiu. Priatelia dúfame, že ste sa s nami dobre cítili a že vašou návštevou nás potešíte aj na ďalších podujatiach organizovaných AGROTRADE GROUP.
Comentários


bottom of page