top of page

FARMFOODS na výstave Poľovníctvo a príroda 2016 - Nitra

V dňoch 9. – 12. 6. 2016 sa konala v Nitre výstava Poľovníctvo a príroda, na ktorej sme sa ako tím FARMFOODS zúčastnili.

Bola to prvá väčšia prezentácia a predstavenie koncepcie a stratégie FARMFOODS „ zo slovenských fariem priamo na váš tanier “ s výrobkami bez umelých farbív, prísad a konzervantov (bez „E“), 100% prírodné a slovenské.

Predstavili sme štyri pojazdné predajne umiestnené v rohoch vonkajšieho areálu výstaviska Agrokomplex Nitra. V každej predajni prezentoval a predával naše výrobky tím štyroch pracovníkov zložených priamo aj z ľudí z výroby, ktorí produkty vyrábajú, ručia za ich kvalitu, aby prezentácia a komunikácia smerom k zákazníkovi bola 100%-ná.

Výstava trvala od štvrtku do nedele, pričom najsilnejšie dni boli piatok a sobota, kedy sme sa naozaj obracali, aby sme splnili požiadavky zákazníkov. Najväčší záujem mimo nápojov, keďže boli teplé dni bol o farmársky burger, grilovanú klobásu v bagetke a z balených výrobkov sušené mäsá, hovädziu a jahňaciu klobásu. Upútalo predstavenie steakového programu, nakoľko tento sa na Slovensku ponúka minimálne. Z nových výrobkov zákazníci kupovali na ochutnanie rôzne druhy paštét a utopence.

Na podporu komunikácie so zákazníkom a predaja sme pripravili ochutnávky rôznych výrobkov niekoľkokrát denne . Presvedčili sme sa, že táto forma podpory účinne funguje, pretože po ochutnaní sa zákazníci naozaj otáčali a vracali k predajni si výrobok zakúpiť.

Predstavili sme aj náš internetový obchod, kde si zákazníci môžu tieto výrobky pohodlne nakúpiť a odovzdali letáčiky s kontaktmi.

No a dôležité informácie v komunikácii so zákazníkom boli informácie o jesennom štarte krátkeho potravinárskeho reťazca FARMFOODS , kde zákazník dostane široký sortiment výrobkov z našich fariem v prémiovej kvalite a s nimi aj postupy ich rýchlej a kvalitnej prípravy.

Z reakcií zákazníkov sme počuli konštatovania, že „konečne“ niekto rozumne ponúkne svoje slovenské kvalitné poľnohospodárske výrobky na veľmi peknej úrovni predaja. A toto je našim cieľom.

Záverom by som chcela poďakovať celému tímu šikovných kolegýň a kolegov , ktorí na výstave v Nitre podporovali prezentáciu FARMFOODS a získavali zákazníkov a konateľom spoločností AGROTRADE a GET za podporu.

Comments


bottom of page