top of page

JCB International Press Launch 2019


V dňoch 30. - 31. januára 2019 sa zástupca spoločnosti Agrotrade Group spol. s r.o. Rožňava a novinár z Modernej Mechanizácie zúčastnili na jedinečnej akcii v anglickom Rocestri. Podujatie JCB International Press Launch 2019 organizoval výrobca poľnohospodárskej techniky JCB, a stretlo sa na ňom viac ako 80 novinárov a zástupcov dílerov strojov JCB z celej Európy. Hlavným bodom podujatia bolo predstavenie nového teleskopického manipulátora III. generácie – AGRI LOADALL.

Podujatie začalo v stredu 30. 1. podvečer v centrále JCB World Headquarters slávnostným uvedením novinky tejto sezóny z radu teleskopických manipulátorov III. generácie AGRI LOADALL, s poukázaním na všetky vylepšenia uvedeného modelu – unikátna kabína s mnohými inováciami čo sa týka výhľadu, ovládacích prvkov, bezpečnosti obsluhy, prepracovaná hydraulika, efektívna spotreba a produktivita stroja.


Na druhý deň sme sa spolu s ostatnými účastníkmi presunuli do areálu JCB DEMO strediska, kde bolo pripravené praktické predstavenie tohto nového stroja AGRI LOADALL v podmienkach práce na farme. Ani mrazivé počasie neodradilo prítomných od možnosti si osobne vyskúšať jazdu a prácu s týmto strojom a podrobne sa oboznámiť so všetkými prezentovanými inováciami. Bola to skvelá možnosť presvedčiť sa na vlastných skúsenostiach o jedinečnosti tohto stroja.

Viac informácií o novom teleskopickom manipulátore nájdete v článku, ktorý prinesie časopis Moderná Mechanizácia už čoskoro...Comments


bottom of page