top of page

Krampe BigBody 750 pre Alinas LandlebenNa sociálnych sieťach je Alina Zacher známejšia ako „Alinas Landleben“ a momentálne má viac ako 200 000 fanúšikov* na Instagrame a viac ako 100 000 na TikTok*. V reálnom živote 24-ročná žena najradšej jazdí na svojom John Deere 7810 a najnovšom prírastku do svojho tímu - Krampe BigBody 750.


Už ako malé dievčatko sa bioplynová poradkyňa namiesto bábik Barbie radšej hrala so svojimi modelmi Siku. Kúpou traktora a zodpovedajúceho prívesu sa jej splnil detský sen.


Sklápací náves Krampe v elegantnej sivej farbe s ladiacimi čiernymi ráfikmi už bol uvedený do prevádzky v Bavorsku. Okrem pneumatického odpruženia podvozku, ktoré poskytuje vyšší komfort jazdy, sa náves dodáva s niektorými ďalšími doplnkami, ako je hydraulické nútené riadenie náprav a zrnotesné, aj bočne sklopné silážne nadstavce – všetko samozrejme s typovým schválením EÚ.


Alina si svoje BigBody z továrne Krampe vyzdvihla sama v polovici júna a bola nadšená. "Ako je možné vyrobiť také krásne vozidlá?" opýtala sa.Jún 2022


Comments


bottom of page