top of page

Massey Ferguson posilňuje výrobu modelu MF 8S

Massey Ferguson, celosvetová značka AGCO (NYSE: AGCO), s hrdosťou oznamuje, že posilňuje výrobu svojho oceňovaného radu MF 8S a s uvedením MF 8S.285 a MF 8S.305 na trh teraz rad MF 8S obsahuje šesť modelov s maximálnym výkonom od 205 hp do 305 hp a zároveň s funkciou navýšenia výkonu motora (EPM) až o 20 hp (v závislosti od modelu).

 

V rozsahu 270 hp až 305 hp teraz Massey Ferguson ponúka na výber MF 8S s objemom motora 7,4 litra pri rázvore 3,05 m alebo MF 8700 S s objemom motora 8,4 litra pri rázvore 3,10 mu - oba s možnosťou prevodovky Dyna -VT.

 Špecifikácia modelového radu MF 8S  • Prevodovka Dyna-VT s plynule meniteľným prevodom (CVT) je teraz k dispozícii pre všetky modely MF 8S s novým automatickým režimom upravujúcim otáčky motora podľa rýchlosti a zaťaženia

  • Výber z troch účinných prevodoviek, ktoré vyhovujú všetkým špecifickým aplikáciám a možnostiam investícií

  • Motor AGCO Power s objemom 7,4 litra poskytuje vyšší výkon, krútiaci moment a výkonnosť pri vysokej hospodárnosti

  • Unikátny koncept Protect-U znižuje hluk, teplo a vibrácie

  • Jednotka Datatronic 5 s dotykovou obrazovkou poskytuje úplnú konektivitu a ovládanie

  • Voliteľná jednotka Fieldstar 5 umožňuje ovládanie funkcií presného poľnohospodárstva na svojej obrazovke

 

Prevodovka Dyna-VT s novým automatickým režimom

 

Prevodovka Massey Ferguson Dyna-VT s plynule meniteľným prevodom (CVT), ktorá je užívateľmi veľmi oceňovaná, je u MF 8S.305 súčasťou štandardnej výbavy a na želanie pri všetkých ostatných modeloch.

 

Nový automatický režim zvyšujúci efektivitu umožňuje vodičovi používať páku Multipad alebo nožný pedál k zmene rýchlosti pojazdu, zatiaľ čo sú automaticky regulované otáčky motora podľa zaťaženia a rýchlosti. Toto zvyšuje úsporu paliva aj plynulú prevádzku.

 

Verzia prevodovky Dyna-VT Super Eco poskytuje vysokú účinnosť a umožňuje traktoru dosiahnuť maximálnu rýchlosť 40 km / h pri otáčkach iba 1 450 1 / min.

 

Všetky traktory MF 8S Dyna-VT sú tiež štandardne vybavené výbavou "Exclusive" a u najvýkonnejšieho modelu väčšou palivovou nádržou, ktorá ponúka väčší objem pre dlhé pracovné dni.

 

Špičkový výber prevodoviek pre MF 8S.285

 

Modely MF 8S od MF 8S.285 až dolu po MF 8S.205 možno vybaviť buď novou prevodovkou Dyna-VT Super ECO, najnovšou dvojspojkovou prevodovkou Dyna E-Power alebo prevodovkou Dyna-7 s čiastočným radením pod zaťažením.

 

Dvojspojková prevodovka Dyna E-Power poskytuje celkom 28 prevodových stupňov vpred a vzad s optimálnou účinnosťou, aby bola zaistená najlepšia spotreba paliva vo svojej triede, spolu s komfortom plynulého radenia pri prenose maximálneho výkonu na pôdu.

 

Vďaka použitiu technológie dvoch spojok v hlavných rozsahoch poskytuje výhody účinnosti plne mechanického radenia pod zaťažením bez akéhokoľvek prerušenia krútiaceho momentu. Tým dochádza pri vyšších rýchlostiach k zníženiu stratového výkonu až o 26% a úspore paliva až o 5%.

 

Prevodovka Dyna-7 s čiastočným radením pod zaťažením od Massey Ferguson má jednoduché a efektívne ovládanie vďaka 28 prevodovým stupňom pre jazdu vpred i vzad rozdeleným do štyroch hlavných rozsahov po siedmich pod záťažou radených rýchlostných stupňoch.

 

Je postavená na známej, spoľahlivé prevodovke Dyna-6 a ponúka nielen o jeden prevodový stupeň radený pod zaťažením viac, ale je o 10% účinnejšia ako Dyna-6 pri rovnakom výkone motora pri práci na poli.

 Hospodárny výkon s dôverou

 

Osvedčený a spoľahlivý motor AGCO Power s objemom 7,4 litra, ktorý poháňa oba modely, prináša vyšší výkon, krútiaci moment i pracovný výkon pri nižšej spotrebe paliva.

 

Maximálny výkon je tvorený pri nízkych otáčkach motora 1 850 1 / min, čo znižuje spotrebu paliva, hlučnosť až o 5,5 dBA a opotrebenie. Systém úpravy výfukových plynov All-in-one a bezúdržbové hydraulické nastavovanie vôle ventilov tiež prispievajú k znižovaniu prevádzkových nákladov.

 

Jedinečný design Protect-U

 

Vďaka koncepcii Protect-U s medzerou 24cm, oddeľujúcou kabínu od motora, je kabína úplne oddelená od zdrojov hluku, tepla a vibrácií. S hladinou hluku iba 68 dB ide o jednu z najtichších kabín na trhu a s objemom 3,4 m3 je táto kabína takisto jedna z najpriestrannejších.

 

Svetlé a vzdušné pracovné prostredie s presklenou plochou 6,6 m² sa môže pochváliť bezkonkurenčným priestorom a výhľadom. Nahradením prístrojovej dosky novým digitálnym terminálom "MF vDisplay" upevneným na pravom stĺpiku zostáva pred vodičom len volant a páka Power Control pre vynikajúci výhľad vpred cez štíhlu kapotu motora s typickým zúžením typu "osí pás" pri kabíne.

 

Úplná konektivita

 

Najnovšia 9palcová obrazovka jednotky Datatronic 5, upevnená na nastaviteľnom ramene, sa používa rovnako ľahko a intuitívne ako mobilný telefón alebo tablet pomocou dotykovej obrazovky s antireflexnou úpravou a klávesových skratiek. Ide o systém s jedinou obrazovkou, ktorý ovláda funkcie traktora a riadi všetky technológie MF, napríklad MF Guide (navigácia), MF Section Control (riadenie sekcií) a MF Rate Control (riadenie aplikačného množstva), rovnako ako funkciu MF Task Doc pre zhotovovanie a prenos dát.

 

Pre ďalšie flexibilitu prevádzky si teraz môže vodič zvoliť ovládanie funkcií presného poľnohospodárstva prostredníctvom voliteľnej jednotky Fieldstar 5 alebo obrazovky Datatronic 5.

Comments


bottom of page