top of page

Novoročné stretnutia so zákazníkmi

Úspech firmy, ktorá predáva svoje produkty a poskytuje širokú paletu služieb, ako je to aj v prípade spoločnosti AT, potrebuje spokojných zákazníkov, a práve spokojnosť zákazníkov tvorí najdôležitejšiu súčasť našej marketingovej politiky. Ako inak predniesť najnovšie „vychytávky“ a novinky z nášho portfólia, ako prednáškami v spojitosti so spoločenskými podujatiami v príjemnom prostredí a to hneď na začiatku roka, kedy si ešte každý poľnohospodár nájde čas na posedenie so svojím obchodným partnerom.

Odborný program bol obsiahnutý počas dvoch dní mnohými prezentáciami, ktoré sa spájali v prvom rade s prezentovaním našej filozofie používania poľnohospodárskej techniky v podmienkach SR. Tieto prezentácie viedli naši produktoví manažéri a odborníci v danej problematike. V ďalšej časti odborných prednášok sme predstavili novinky z nášho portfólia, ktorými tento rok boli bezpochyby osobné a úžitkové vozidlá ISUZU D-MAX, ktoré ste si mohli vyskúšať priamo pred areálom hotela, právne poradenstvo v oblasti poľnohospodárskych pozemkov, odborná prezentácia týkajúca sa výživy rastlín dusíkom, ITINERIS – nonstop sledovanie strojov a v neposlednom rade sme sa venovali aj tematike najdôležitejších technologických a organizačných možností úspor.


Po ukončení odborného programu počas prvého dňa nasledoval wellness program v podobe otužovania v bazéne, rôzne masáže a príjemné posedenie vo vírivke. Chutná večera sa podávala pred samotným bowlingovým turnajom o pohár AT, ktorý trval až do neskorých večerných hodín. Ďalší deň po ukončení odborných prednášok a zaregistrovaní sa do tomboly boli vylosované zaujímavé ceny ako napr. mesačný prenájom ISUZU D-MAX, víkendový wellness balík pre dve osoby alebo 1000 l listového hnojiva AT Úroda.


Počas odborných prezentácií sme sa snažili obsiahnuť len tie najdôležitejšie informácie a oboznámiť každého z Vás s našimi najčerstvejšími novinkami, ktoré sme pre Vás už dlhodobo pripravovali. Pravidlá bowlingového turnaja sa nelíšili od tých, už dobre známych, ktoré boli zaužívané aj na predchádzajúcich ročníkoch bowlingových turnajov s AT. Veríme, že každý účastník si našiel to svoje a dostal odpovede na všetky svoje zatiaľ nezodpovedané otázky. Ďakujeme za Vašu hojnú účasť a tešíme sa na ďalšie stretnutia...
Comments


bottom of page