top of page

Srdečne Vás pozývame do nášho stánku na 11. ročníku Celoslovenských dní poľa 2022 v Dolnej Krupej

Po ročnej prestávke sa znovu v dňoch 7. - 8. 6. 2022 vidíme na 11. ročníku Celoslovenského dňa poľa Dolnej Krupej.


Čo sme si pre Vás pripravili?


Ako je už zvykom, spoločnosť AGROTRADE GROUP Rožňava patrí k najväčším vystavovateľom techniky na CDP už 11 rokov. Ako sa zväčšovala výstavná plocha CDP, tak aj spoločnosť AGROTRADE GROUP bola vždy pripravená predstaviť najväčšie množstvo noviniek zo svojho portfólia. Tak je tomu aj teraz, v tejto „ťažkej postcovidovej dobe“, keď výrobcovia na celom svete čelia problémom s výrobou poľnohospodárskej techniky a neustálym nárastom cien.


Rok 2022 sa nesie v znamení praktického predstavenia úplne nových produktových rád traktorov Massey Fergusson, ktoré spoznáte podľa nového loga na kapote traktora v tvare šabľozubého tigra. Budú vystavení zástupcovia nových rád MF 5S (105-145 HP) a MF 8S (205-305 HP), ktorý pozberal všetky traktorové ocenenia v rokoch 2021 a 2022: TRACTOR OF THE YEAR 2021, FARM MACHINE 2022, REDDOT WINNER 2021, ASABE AE50. Vystavené budú aj iné už praxou preverené modely MF 4710, MF 5711 M, ako aj v súčasnosti najvýkonnejší traktor od výrobcu Massey Ferguson MF 8740S, to všetko v akciových cenách. Záujem určite vyvolá inovatívny axiálny kombajn MF Ideal.


Od JCB bude vystavený teleskopický nakladač JCB 560-80 s nosnosťou 6 t a dosahom až do 8 m, menší kĺbový typ JCB 403 a samozrejme aj najrýchlejší traktor JCB FASTRAC 8330.


Novinkou bude ťahané univerzálne rozmetadlo RAUCH AXENT 100, ktoré vďaka rýchlo vymeniteľným rozhadzovacím stolom AXIS POWER PACK a UNIVERSAL POWER PACK zvyšuje využitie okrem klasických granulovaných hnojív aj práškové vápno, kompost, prípadne iné hnojivá. Od značky Rauch uvidíte aj RAUCH AXIS H 30.2 so špičkovou výbavou pre najpresnejšiu aplikáciu a model MDS 20.2 s adaptérom na hnojenie do riadkov, čo je dnes veľmi aktuálna téma.


AGROTRADE GROUP Rožňava ďalej predstaví aj celú škálu zariadení za traktory, z ktorých určite zaujme CARRIER 820 od firmy Väderstad vybavený špeciálnymi Crosscutter diskami. Najrýchlejšia a najpresnejšia sejačka na presný výsev TEMPO bude zastúpená tentokrát modelom TPF 8 a z univerzálnych sejačiek sme sa rozhodli tento rok predstaviť typ SPIRIT 800 C s pracovným záberom 8 m, vybavený prihnojovaním, BioDrillom na sejbu drobných semien a zariadením Seed Eye na monitorovanie upchatia semenovodov so softvérom na počítanie semien. Od ďalších partnerov to bude 12-riadková radličková plečka Hatzenbichler s kamerovým navádzaním, úplnou novinkou sú hviezdicové rotačné brány firmy MADARA AGRO, ktoré dodávame v rôznych šírkach od cca 6 až do vyše 14 m, ako nesené, alebo tiež ťahané verzie. Použitie týchto brán je hlavne na kyprenie pôdy, prerušenie prísušku, zapravenie priemyselných hnojív, podporu vzchádzania plodín a v neposlednej rade na mechanickú reguláciu burín.


Z krmovinárskych strojov pre živočíšnu výrobu je nutné spomenúť uviesť úplne horúcu novinku – všestranne využiteľný voz na prepravu pre šetrné a rýchle vykladanie nákladu KRONE GX 440, ďalej osvedčené kombinácie žacích strojov KRONE, a rozhodli sme sa aj pre lis Comprima CF155XC Extreme. Rozmetadlá maštaľného hnoja budú zastúpené typom SAMSON SP15 a návesy KRAMPE dvojnápravovým typom BB 790.


Zástupcovia nášho nákupno-odbytového združenia pre Vás pripravili i tento rok ukážku 4 obilnín, ktoré sú súčasťou nášho širokého portfólia osív, ktoré dopĺňa ponuku špičkových listových hnojív AT Energia Humín, AT Mikro, AT úroda, AT Heptahydrát, AT Tekutá síra s Dusíkom, Agribór a Monochela, bakteriálnych hnojív PHYLAZONIT a rozsiahleho portfólia prostriedkov na ochranu rastlín. Na políčkach môžete vidieť pšenice: Centurion, Silverio a jačmeň SU Ellen a KWS Astaire.


Tešíme sa na Vás v našom stane AGROTRADE GROUP Rožňava na Celoslovenskom dni poľa v Dolnej Krupej 7. -8. 6. 2022 a okrem dobrej nálady, veľa nových informácií a zaujímavých akcií sme pre Vás pripravili dobroty z kuchyne FARMFOODS!


Ján Cvek, riaditeľ predaja a Zuzana Ďuricová, marketingový manažér s celým obchodným teamom AGROTRADE GROUP Rožňava.
Comments


bottom of page