top of page

Predstavujeme nový Spirit 400C/S

Väderstad inovoval pneumatický sejací stroj Spirit 400C/S, s cieľom získania nových výhod pre farmárov. Nový Spirit 400C/S prináša vynikajúcu presnosť sejby, užívateľsky prívetivú elektroniku a vysokú poľnú výkonnosť v triede sejačiek so 4m záberom.

Nový Spirit 400 C/S obsahuje inovatívne E-Control ovládanie vrátane ISOBUS Task Control, modernizovanú hydrauliku, SeedEye monitorovanie blokovania semenovodov, zlepšený prístup a moderný dizajn.

- Spirit rada sejačiek je známa tým, že poskytuje výnimočnú presnosť pri vysokej pracovnej rýchlosti na poli. Nová modernizácia Spirit 400C/S ťaží z kľúčových vlastností väčších modelov Spirit sejačiek, hovorí Björn Jeansson, obchodný produktový manažér pre sejačky vo Väderstade.

Štvormetrový Spirit 400C/S je vybavený veľkokapacitným zásobníkom, v ktorého stene je integrovaný ventilátor. S dvomi plošinami a otvoreným dizajnom stroja poskytuje vynikajúci prístup ku všetkým komponentom celého stroja. S modernizovanou hydraulikou Spirit 400C/S disponuje aktívne riadeným prítlakom výsevných pätiek, nastaviteľným prítlakom zavlačovacích brán, a tiež automatickou sekvenčnou kontrolou na úvratiach.

- Na poli má obsluha plnú kontrolu nad priebehom sejby vďaka riadiacemu systému Väderstad E-Control založenému na iPad-báze. Vybavenie Spirit 400C/S systémom SeedEye monitorovania blokácie vizualizuje prúd semien a hnojiva v reálnom čase. Ak dôjde k odchýlke, systém SeedEye vydá okamžité varovanie, aby bolo možné rýchlo vyriešiť akýkoľvek dopad na siatie, hovorí Björn Jeansson.

Nový Spirit 400C/S je k dispozícii vo verziách Spirit 400S – len pre osivo, a takisto aj “combi” verzie Spirit 400C FIX a Spirit 400C InLine pre osivo aj hnojivo.

- FIX verzia ukladá hnojivo do 5cm širokých pásov pri 125mm rozstupe riadkov pred každým riadkom osiva. Zatiaľ čo, Spirit 400C InLine aplikuje štartovacie dávky hnojiva cez samostatné vývody do výsevnej pätky spolu s osivom, hovorí Björn Jeansson.

Nový Spirit 400C/S sa začne vyrábať vo Februári 2021.


Pre ďalšie informácie neváhajte kontaktovať:

Vilhelm Ektander

+46 142 820 45

E-mail: vilhelm.ektander@vaderstad.com

Comments


bottom of page