top of page

Reportáž z Celoslovenských dní poľa 2021

Aké novinky predstavil Agrotrade Group Rožňava na Dňoch poľa 2021 v Seliciach?

​Na tohtoročnom jubilejnom 10 ročníku CDP spoločnosť Agrotrade Group vystavila hneď niekoľko noviniek. Hlavným ťahákom expozície bol „traktor roka 2021“ Massey Fergusson MF 8S! Predstavili sme od tohto istého výrobcu aj celkom novú radu traktorov od 105 do 145 koní MF 5S.

Sme radi, že sme mohli predstaviť zatiaľ najvýkonnejšiu sejačku na presný výsev Vaderstad TEMPO TPL 18, ktorej rekord v sianí za 24 hodín nebol doposiaľ prekonaný.

Taktiež sme sa pochválili našou „vlajkovou loďou“- značkou JCB Agri- ktorej sme od roku 2017 výhradným dovozcom pre Agro sektor na Slovensku. Vystavili sme najnovší typ nakladača STAGE 5: JCB 542-70.


Traktor JCB FASTRAC 4220 Back up s hydraulickou rukou bol neprehliadnuteľnou novinkou pre našich poľnohospodárov, ale aj pre komunál. S uvedeným strojom sme jediný na Slovensku, kto takýto stroj vie ponúknuť. Keďže chceme zaujať širokú poľnohospodársku odbornú, ale aj neodbornú verejnosť, vystavíili sme aj zaujímavý stroj postrekovač TECNOMA Laser 4200 s 24 metrovými ramenami a 400l zásobníkom. Zaujimavosťou bolo aj rozmetadlo priemyslených hnojív RAUCH AXIS-H 30,2EMC+W so systémov váženia na diskoch.

Pre poľnohospodárov, ktorí sa venujú živočíšnej výrobe aj v týchto ťažkých časoch sme pripravili novinku žaciu kombináciu KRONE –k EASY Cut B 970 s bezpečnostným systémom SAFE CUT istením žacích diskov pre čo najväčšiu bezpečnosť a spoľahlivosť.