top of page

Reportáž z Celoslovenských dní poľa 2021

Aké novinky predstavil Agrotrade Group Rožňava na Dňoch poľa 2021 v Seliciach?

​Na tohtoročnom jubilejnom 10 ročníku CDP spoločnosť Agrotrade Group vystavila hneď niekoľko noviniek. Hlavným ťahákom expozície bol „traktor roka 2021“ Massey Fergusson MF 8S! Predstavili sme od tohto istého výrobcu aj celkom novú radu traktorov od 105 do 145 koní MF 5S.

Sme radi, že sme mohli predstaviť zatiaľ najvýkonnejšiu sejačku na presný výsev Vaderstad TEMPO TPL 18, ktorej rekord v sianí za 24 hodín nebol doposiaľ prekonaný.

Taktiež sme sa pochválili našou „vlajkovou loďou“- značkou JCB Agri- ktorej sme od roku 2017 výhradným dovozcom pre Agro sektor na Slovensku. Vystavili sme najnovší typ nakladača STAGE 5: JCB 542-70.


Traktor JCB FASTRAC 4220 Back up s hydraulickou rukou bol neprehliadnuteľnou novinkou pre našich poľnohospodárov, ale aj pre komunál. S uvedeným strojom sme jediný na Slovensku, kto takýto stroj vie ponúknuť. Keďže chceme zaujať širokú poľnohospodársku odbornú, ale aj neodbornú verejnosť, vystavíili sme aj zaujímavý stroj postrekovač TECNOMA Laser 4200 s 24 metrovými ramenami a 400l zásobníkom. Zaujimavosťou bolo aj rozmetadlo priemyslených hnojív RAUCH AXIS-H 30,2EMC+W so systémov váženia na diskoch.

Pre poľnohospodárov, ktorí sa venujú živočíšnej výrobe aj v týchto ťažkých časoch sme pripravili novinku žaciu kombináciu KRONE –k EASY Cut B 970 s bezpečnostným systémom SAFE CUT istením žacích diskov pre čo najväčšiu bezpečnosť a spoľahlivosť.

Spoločnosť Agrotrade Group Rožňava zastupuje 17 svetových výrobcov poľnohospodárskej techniky: Nakladače JCB Agri, traktory Massey Fergusson, závesovú techniku na sejbu a obrábanie pôdy Vaderstad, Postrekovače TECNOMA, krmovinárske stroje a lisy KRONE, špičkové rozmetadlá RAUCH, návesy KRAMPE a ZASLAW, TRIOLIET kŕmne vozy, plečky Hatzenbichler, mulčovače Sauerburger, vysokozdvižné vozíky HYSTER, cisterny SAMSON, prekladacie vozy GUSTROWER, osobné automobily PICK UP ISUZU D- max, špeciálne vozy na zber a odvoz, stohovanie hranatých balíkov ARCUSIN, nádrže na vodu, PHM a močovinu DURAPLAS.

Keďźe vystavovateľské priestory neumožňujú sa prezentovať s celou škálou strojov z nášho portfólia, zvolili sme výber z tohtoročných noviniek . Aj napriek tomu patrila expozícia Agrotrade Group Rožňava vždy k najväčším vystavovateľom na CDP.

Naša expozícia je jedinečná a zvláštna aj tým, že ako jediný sme vystavili a prezentovali aj vysiate políčka, nakoľko patríme aj k pestovateľom , predajcom a množiteľom osív, nakoľko naša skupina Agrotrade Group má vo svojom pracovnom zábere aj prvovýrobu a hospodárime zhruba na 17 000 HA. Naše oddelenie Nákupno – odbytového strediska, ako jedna z divízií spoločnosti predstaví porasty Pšenice ozimnej Vyckor, Silverio a MV Nemere , MV Ménrot, MV IKVA a Jačmeň Ozimný KWS Astaire .Na uvedených výstavných parcelách sme aplikovali aj ďaľši z produktov našej spoločnosti , bakteriálne hnojivo Phylazonit na podporu fixácie dusíka, a listové hnojivá z produkcie Agrotrade Group AT energia- na podporu rastu po prezimovaní a AT mikro výživu na zmiernenie stresu so zimy a podporu odnoženia rastlín.

V neposlednom rade by som chcela spomenúť , že okrem strojového parku a profesiónálne pripravených obchodných zástupcov spoločnosti Agrotrade Group Rožňava, sme pre našich zákazníkov a návštevníkov na 10. Ročníku CDP Selice 2021 pripravili aj bohaté občerstvenie v našom stane, kde sme podávali produkty a výnimočné potraviny FARMFOODS! Nakoľko sme spoločnosť , ktorá sa zaoberá aj výrobou potravín z vlastných fariem , a máme vybudovanú sieť predajní výnimočných potravín FARMFOODS po celom Slovensku, chceli sme sa aj týmto spôsobom zviditeľniť a odprezentovať filozofiu našej spoločnosti.

Ďakujeme všetkým naším zákazníkom, že sme znovu po dlhom čase mohli spoločne prežiť dva krásne slnečné dni v Seliciach a už dnes sa tešíme na ďalší ročník CDP 2022!!!
Comentários


bottom of page