top of page

Väderstad predstavuje nové hroty Marathon Edge
Spoločnosť Väderstad, jedna z popredných svetových firiem v oblasti spracovania pôdy, sejby a presnej sejby, predstavuje nový hrot Marathon Edge 80 mm. Hrot Marathon Edge má vďaka svojmu tvaru vysokú schopnosť “zahryznutia” do pôdy, a zároveň predlžuje životnosť v porovnaní so štandardným hrotom.

Rad hrotov Marathon spoločnosti Väderstad je vystužená jedným z najtvrdších kovov na svete, karbidom volfrámu. Tvrdosť hrotu Marathon pomáha predĺžiť jeho životnosť v porovnaní so štandardným hrotom, čo znamená dlhšiu dobu medzi výmenami hrotov.


“Nový hrot Marathon Edge má jedinečný tvar, ktorý zachováva schopnosť prenikania do pôdy ako štandardný hrot, a zároveň predlžuje životnosť. To z neho robí voľbu hrotu s dlhou životnosťou pre kultivátor Väderstad Swift,” hovorí Wolfram Hastolz, riaditeľ produktového managementu pre spracovanie pôdy v spoločnosti Väderstad.


Marathon Edge má až 3 – 4 krát dlhšiu životnosť než štandardný hrot, zatiaľ čo bežný rad Marathon zvyšuje životnosť 8 – 10 krát. Marathon Edge je odporúčaný hlavne pre stroje Swift 400-870, ale je možné ho namontovať i na stroje TopDown, Opus a Cultus.


Hrot Marathon Edge 80 mm je možné objednať od októbra 2022, prvé dodávky budú na jar 2023.

Ak potrebujete viac informácií, neváhajte kontaktovať:

Maria Cornelius Global Director Marketing Väderstad Group +46 142 815 20 maria.cornelius@vaderstad.com


About Väderstad

Väderstad provides modern agriculture with innovative, highly efficient agricultural machinery and methods. By simplifying work and improving results for the farmer, the company's vision is to become the world's leading partner for outstanding emergence. The group is family owned and the head office is located in Väderstad, Sweden. Väderstad is represented in 40 countries and on all continents. In 2021, Väderstad had 1,900 employees and a turnover of 420 MEUR.

Comments


bottom of page