top of page

Väderstad rastie, nové centrum bude v prevádzke už v roku 2022!

Väderstad ďalej posilňuje svoju vedúcu pozíciu na trhu sejacích strojov a strojov na spracovanie pôdy. V roku 2022 uvedie do prevádzky nové centrum vo Väderstadu, kde sídli už od založenia spoločnosti v roku 1962. Do zvýšenia svojej kapacity investuje 12,5 miliónov EUR.

​V posledných rokoch Väderstad významne narástol, medzi rokmi 2017 a 2020 predaje strojov stúpli o skvelých 43%. Priamou úmerou k tomu rástol aj počet zamestnancov, tak vo švédskej pobočke, ako aj po celom svete.

Záujem o naše stroje v posledných rokoch neuveriteľne narástol aj preto, že prinášame kvalitu poľnohospodárom po celom svete , naše špičkové technológie prinášajú poľnohospodárom hmatateľne lepšie výsledky. Je to náš spoločný úspech!” uviedol Matts Baverud, výkonný riaditeľ Väderstadu.


Nové centrum spojí dohromady niekoľko oddelení, ktoré boli umiestnené na viacerých miestach. Vznikne tak miesto pre lepšiu spoluprácu a prepojenie myšlienok. Spoločne sa tak budeme pripravovať na všetky zmeny a výzvy, ktoré budúcnosť prinesie. Poľnohospodárom budeme naďalej poskytovať skvelé stroje a podporu, ktorú tak veľmi potrebujú.
Comments


bottom of page