top of page

TRANSPORTNÉ CISTERNY DURAPLAS

Transportné cisterny DURA TANK H umožnia prepravu a naplnenie rôznych typov tekutín, predovšetkým sú však určené na tekuté hnojivá do mernej hmotnosti až 1,7 kg/l. Sú nezávislé na rovnosti terénu a transportnej technike užívateľa. V susedných krajinách je to veľmi osvedčená a praktická forma viacnásobného a všestranného použitia tej istej prepravnej cisterny. Transportné cisterny ponúkame taktiež s možnosťou 100 percentného zostatkového vyprázdnenia.

 

Prepravná konštrukcia slúži na ľahkú manipuláciu  a rýchly presun cisterny z prívesov a návesov, čo umožní použitie prepravnej techniky na aktuálne potrebnú prácu. Transportná konštrukcia je fixovaná na šestnástich bodoch s nádržou fixačnými čapmi, ktoré zabezpečia bezpečný prejazd
po pozemným komunikáciách. Ako doplnok pre vyrovnanie a maximalizáciu rovnováhy počas prejazdu ponúkame stabilizačný systém.

 

O stabilizačnom systéme a viac o týchto transportných cisternách sa dozviete kliknutím tu:

Máte záujem?

Zaujalo vás to? Kontaktujte produkt manažéra Ing. Jozefa Nagya na tel. č. 0905 497 027 alebo svojho obchodného zástupcu alebo vyplňte náš kontaktný formulár a my sa vám ozveme.

bottom of page