top of page

Odporúčanie na rezačku KRONE BIG X 630 - 36/2022

Martin Sloboda, obsluha

PD Senica

 

S rezačkou BIG X 630 už pracujeme tretiu sezónu. Pýtate sa, prečo sme si vybrali práve tento konkrétny stroj? No poviem Vám, že rozhodovanie nebolo vôbec ľahké. Na vedení podniku sme zvolili taktiku a dali možnosť každej značke sa predstaviť v praktickej ukážke na poli a potom aj v samotnej prezentácii svojho produktu pred výberovou komisiou. Tu sa ukázalo, že značka Krone má skutočne veľmi dobre zvládnutú koncepciu na výrobu objemových krmív. V pomere kvalita a cena vyhrala rezačka BIG X 630. A teraz s odstupom času Vám môžem povedať, že naše rozhodnutie bolo veľmi správne.

Operátor, ktorý pracuje na tejto rezačke dlhé roky, obsluhoval konkurenčnú rezačku a zo značky Krone mal zmiešané pocity. Zvrat nastal už po niekoľkých hektároch, keď povedal, že ovládanie tohto stroja je veľmi intuitívne. Čím viac hektárov pribúdalo, tým viac sa stupňoval úsmev operátora a povedal, že nastavenie a údržba BIG X 630 oproti známej značke bledo zelenej farby sa nedá porovnať v prospech BIG X 630. Taktiež preprava po ceste je lepšia, pretože prepravná šírka vrátane adaptérov je stále v pohode, aj samotná rýchlosť pri prejazde 40 km/hod. je prínosom k vyšším výkonom.

Ak by som mal zhrnúť nejakým spôsobom prínosy nákupu rezačky BIG X 630, je to hlavne to, že sa nám zvýšila úžitkovosť v chove HD. Naši pracovníci dbajú na kvalitu krmiva, pretože to je základ úspechu v chove HD a v tomto nám veľmi pomohla kúpa tejto rezačky. Technické vymoženosti, ktorými je BIG X 630 vybavená, spolu s adaptérmi nám umožňujú zvládnuť túto náročnú úlohu. Už keď sme testovali tieto značky, Krone vykazovalo najvyššiu kvalitu privážaného krmiva na silážnu jamu. Ďalšími benefitmi sú nízke prevádzkové náklady. Samotná linka je zosúladená, aby bola čo najefektívnejšia. Pred rokom sme dokúpili aj ďalšieho člena do rodiny - Krone zhrňovač SWADRO 1400 PLUS pre ešte lepšiu efektivitu práce a kvalitu krmiva, čo je pre nás najväčšia priorita.


Aká je moja spokojnosť s rezačkou Krone BIG X 630? Sme veľmi spokojní, ale to som už povedal v úvode. Vedel by som vymenovať ešte veľa ukazovateľov, prečo kúpiť práve rezačku od Krone.


Prečo by som odporučil aj ostatným zákazníkom? Poviem iba jedno, prídete k nám do PD Senica a my Vám poskytneme všetky informácie týkajúce sa rezačky Krone.


Vyjadrenie produktového manažéra AGROTRADE GROUP Richarda Krkoša za značku KRONE:


Značka KRONE je v skutočnosti špecialista na výrobu objemových krmív. Zelená divízia sa skutočne nezaoberá ničím iným, iba vývojom strojov na spracovanie krmív, čo sa odzrkadľuje v prepracovanosti a technických vylepšeniach, aby kvalita krmiva bola čo najlepšia. V tomto smere sú rezačky KRONE určite príkladom. Svojimi technickými vymoženosťami dokážu pripraviť krmivo v tej najvyššej kvalite, čo ocení každý poľnohospodársky podnik, ale hlavne konzumenti týchto produktov - naše hospodárske zvieratá. Pretože iba zdravý dobytok dokáže vyprodukovať zdravé potraviny, a hlavne o to nám všetkým ide.
Pre viac informácií kontaktujte nášho produktového manažéra:

 

Ing. Richard Krkoš Obchodný zástupca AGROTRADE GROUP

Tel.: +421 905 497 897


Ďalšie informácie a multimédiá

 Comments


bottom of page